27.05.2017 11:01

Какие выводы делают американские военные эксперты, посмотрев военный парад в Москве? Остановят ли российские С-400 американские F-35? В чем слабость российского оружия, продемонстрированного сирийской войной? Кого пугает Кремль? Как ответит Вашингтон на нарушение Москвой договоров о сокращении вооружений?

Поскольку сейчас ходит много разных разговоров о том, работает ли в самом деле блокада оккупированных территорий, или же все делается больше ради пиара, и рельсы перекрыты не круглосуточно, решил проверить сам, насколько это соответствует истине. Для этого я просто позвонил по нескольким объявлениям в интернете, и попытался договориться о покупке угля в ОРДЛО с доставкой на подконтрольную Украине территорию.

Або судити Януковича може тільки Сергій Лещенко. Такий несподіваний висновок напрошується після прочитання його останнього блогу на УП. Зокрема Лещенка обурило, що Юрій Луценко, як пише Сергій, є «одночасно і процесульною особою в справі Януковича, і потерпілим, і свідком.» На цій підставі, за словами автора, адвокати Януковича можуть звернутися до Європейського суду з прав людини. Однак, Сергій не розуміє, що потерпілими від дій Януковича є всі учасники Євромайдану, а не тільки Юрій Луценко. Бо ми усі втратили як не друзів, то побратимів та однодумців. То може тепер кожного з нас треба також вважати необ'єктивним? Висунення звинувачення Віктору Януковичу – довгочікуване. Це перший випадок, коли екс-президент перебував у полі досяжності української прокуратури. Можливо це не потрібно народним депутатам, які не були на Євромайдані, але це потрібно було зробити заради справедливості, заради самоповаги, в пам'ять про Небесну сотню і щоб почувати себе людьми. Тому я повністю розумію Юрія Луценка, який після офіційної частини звинувачення сказав: «А тепер не як генеральний прокурор. Я звинувачую Януковича як українець у тому що він відкрив двері агресивній війні проти нашої держави. У тому, що він зруйнував суверенітет держави, якій присягав на Конституції. У тому, що в результаті було вбито 2 263 військовослужбовців України, 8 394 (бійців) поранено, 1 мільйон 700 біженців. Не облікована кількість біженців і поранених цивільних – це все на совісті того, хто сміє сьогодні брехати в очі українському народу», – заявив Луценко. «На все ж настане час розплати»

При полном или частичном воспроизведении материалов прямая гиперссылка на KNK.media обязательна! Запрещены перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на информагентства.

Подписка

Подпишитесь на наши обновления и оставайтесь в курсе событий

Мы не спамим!