Генпрокурор не поспішає на розгляд скарги Станіслава Краснова

В четвер, 16-го лютого Печерський районний суд міста Києва розглядав скаргу Станіслава Краснова на бездіяльність Генеральної прокуратури, стосовно його побиття під час затримання рік тому.

Нагадаємо, що Станіслав у 2016 році провів більше 6-ти місяців у СІЗО, під час затримання він був жорстоко побитий. Не дивлячись на патріотичну налаштованість хлопця, його звинуватили у підготуванні терористичних актів та співпраці з російськими спецслужбами.

Адвокати Леонід  Сіваков та Андрій Мамалига представляють інтереси Станіслава у позові до суду  стосовно бездіяльності Генеральної прокуратури. Сторона позивача вимагає від суду повідомлення про скаргу та її розгляд особисто генерального прокурора Юрія Луценка.

На засідання з’явилися представники прокурори Білий та Підгірний, хоча скарга була подана на ім’я саме Генерального прокурора. До того ж, за словами адвокатів Андрія Мамалиги та Леоніда Сівакова, присутні особи не можуть представляти Генерального прокурора, оскільки відповідних довіреностей пред’явлено не було. Правозахисники також наголошують на тому, що саме присутність Генпрокурора України надасть йому змогу захистити свої права та права підвідомчої йому структури. Тому Станіслав разом із представниками попросили про відкладення засідання.

Хоч представники прокуратури, які цього разу з’явилися на судове засідання були проти переносу розгляду, рішенням суду засідання було відкладено на перше березня. Розгляд справи почнеться о 14:00.

Під час судового засідання представник прокуратури Підгірний звинуватив журналістів КНК.Медіа у непрофесійному висвітленні подій щодо минулого засідання з цієї справи. Тут варто зазначити, що відомості про те, що слідчий Зварич знаходився на території, але на засіданні не з’явився повідомила секретар суду в присутності адвокатів.

Адвокат Андрій Мамалига вважає, що ця прецедентна справа вимагає особливої уваги і присутність на засіданні Юрія Луценка лише покращить роботу Генеральної прокуратури.

При полном или частичном воспроизведении материалов прямая гиперссылка на KNK.media обязательна! Запрещены перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на информагентства.