В Запоріжжі пройшов турнір з боксу присвячений пам'яті загиблого на Майдані «Беркутівця»

21 січня в Запорізькому боксерському клубі «Бойові рукавиці» відбувся турнір приурочений до річниці смерті спецпризначенця «Беркуту»- Сергія Цвігуна під час протистоянь на Революції Гідності.

Змагання проводилися між командами ветеранів «Беркуту» та працівниками спецпідрозділу Національної Поліції Запоріжжя. Команди змагалися кількістю п'ять на п'ять. З рахунком 3:2 переміг «Беркут»

На турнірі були присутні родичі загиблого, командири вже давно розформованого підрозділу і, особисто, заступник начальника запорізької поліції Андрій Долинний, який виступив з урочистою промовою, завершивши її словами :"Слава Беркуту! Слава спецназу!"

Виступали також і колишні командири «Беркуту». Один з них- Юрій Калмиков запевнив присутніх, що :"Підрозділ можна перейменувати, але його суть залишиться незмінною". Також, він попросив не забувати про ідею, задля якої створювався підрозділ.

Виступи завершилися хвилиною мовчання, після якої перед глядачами виступав кінний театр.

Як зазначається, боксерський турнір імені Сергія Цвігуна вже став традицією для місцевого населення, та ветеранів підрозділу.

 

 

Новое

При полном или частичном воспроизведении материалов прямая гиперссылка на KNK.media обязательна! Запрещены перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на информагентства.

 

Подписка

Подпишитесь на наши обновления и оставайтесь в курсе событий

Мы не спамим!