В Українському Домі проходить конференція «Зброя – твоє право. Захист – твій обов’язок».

Національний корпус, «Українська асоціація власників зброї», юристи та громадські діячі піднімають питання необхідності прийняття нового закону, що міг би врахувати сучасні вимоги суспільства, щодо володіння зброєю.

На конференцію зібралось досить багато людей, що свідчить про актуальність даної теми. Сучасність ставить перед українським суспільством певні виклики, тому значна частина українських громадян вважає, що необхідно надати людям можливість носити та зберігати зброю для  самозахисту.

Георгій Учайкін – співавтор законопроекту «Про цивільну зброю та боєприпаси», голова «Української асоціації власників зброї» зазначив, що право на захист – базова умова виживання людини. При тому в Україні зберігається радянська тенденція, коли кожен громадянин позбавлений права на самозахист, делегуючи його державі, що убезпечує номенклатуру від будь якого спротиву чи повстання.

Також в виступах на конференції було зазначено, що українські можновладці протидіють прийняттю Закону «Про цивільну зброю і боєприпаси», адже цей закон зруйнує діючи корупційні схеми, з яких «годуються» чиновники.

Доповідачи підкреслили, що в сусідній Молдові після прийняття аналогічного закону рівень злочинності впав вдвічі. Аналогічні показники мають східноєвропейські держави – Литва, Латвія, Угорщина, Болгарія.

При полном или частичном воспроизведении материалов прямая гиперссылка на KNK.media обязательна! Запрещены перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на информагентства.