Апеляція щодо тримання під вартою Руслана Журило відкладена

                 25 січня НАБУ вручило підозру Руслану Журило, голові правління державного ПАТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія”. В той же день Руслан Журило був взятий під варту на 60 діб з можливістю внести заставу в 100 мільйонів гривень. Затримано ще одного керівника ОГХК.

                За версією детективів НАБУ затримані особи ОГХК, разом з громадянами інших країн утворили групу для отримання неправомірної вигоди.

                Сам Руслан Журило категорично відкидає звинувачення та стверджує, що справа сфабрикована через його принципову позицію, направлену проти українських і російських олігархів, що намагались приватизувати його підприємство.

                23 лютого розглядалась апеляційна скарга захисників Руслана, які вимагали скасувати тримання під вартою як необґрунтоване та замінити його запобіжним заходом, не пов’язаним з обмеженням волі.

                Руслан Журило відомий волонтер та благодійник. На його суді були присутні вимушені переселенці з окупованих територій і бійці добровольчих батальйонів, яким він допоміг. Один з ветеранів розповів, що Руслан Журило рік тому подарував квартиру важко пораненому бійцю, якому не було де жити і допоміг багатьом іншим.

                Судді попросили прокурорів обґрунтувати розмір застави в 100 мільйонів і відклали засідання на 9 березня, щоб прокурори могли підготуватись.

При полном или частичном воспроизведении материалов прямая гиперссылка на KNK.media обязательна! Запрещены перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на информагентства.

 

Подписка

Подпишитесь на наши обновления и оставайтесь в курсе событий

Мы не спамим!