Соцполитика

У статті «Керівництво Центру соцреабілітації дискримінує дітей за ознакою інвалідності» йшлося, зокрема, про дискримінаційне оголошення цим Центром набору на безкоштовні курси з комп’ютерного програмування для дітей з інвалідністю. Дана історія має знайшла своє дивне і дике, за своєю суттю, продовження.

Кабинет министров Украины назначил Раису Панасюк на должность Правительственного уполномоченного по правам людей с инвалидностью. Об этом говорится в распоряжении Кабинета Министров Украины от 16 марта 2017 № 184-р, - сообщает КНК.Медиа.

Таке питання постало минулої п’ятниці перед нами з головою відокремленого підрозділу в м. Києві Всеукраїнського Комітету Народного Контролю Владиславом Бовсуновським. При цьому воно є актуальним не лише для людей з інвалідністю, а й вагітних жінок, літніх людей, а також батьків з дитячими візками, яких законодавство України відносить до маломобільних груп населення (МГН).

Новое

При полном или частичном воспроизведении материалов прямая гиперссылка на KNK.media обязательна! Запрещены перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на информагентства.

 

Подписка

Подпишитесь на наши обновления и оставайтесь в курсе событий

Мы не спамим!