26.05.2017 19:44

До початку Євробачення 2017 у Києві залишаються лічені дні, а питання доступності столичних будівель досі постає дуже гостро. При цьому більшість українців навіть не розуміють, що таке ця «доступність» і навіщо вона їм. У даній публікації ІА «КНК Медіа» відповість на ці запитання.

17 травня постійна комісія Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту погодила розробку Міської цільової програми «Київ без бар’єрів», доручивши її Департаменту соціальної політики КМДА (надалі, відповідно, Комісія, Програма і Департамент соцполітики). Про це повідомила прес-служба міської ради із зазначенням, що виконати це доручення Департамент повинен протягом чотирьох місяців. Однак чи є таке рішення приводом до сподівань, що столиця стане доступною для маломобільних груп населення?

У статті «Керівництво Центру соцреабілітації дискримінує дітей за ознакою інвалідності» йшлося, зокрема, про дискримінаційне оголошення цим Центром набору на безкоштовні курси з комп’ютерного програмування для дітей з інвалідністю. Дана історія має знайшла своє дивне і дике, за своєю суттю, продовження.

Кабинет министров Украины назначил Раису Панасюк на должность Правительственного уполномоченного по правам людей с инвалидностью. Об этом говорится в распоряжении Кабинета Министров Украины от 16 марта 2017 № 184-р, - сообщает КНК.Медиа.

Лента новостей

При полном или частичном воспроизведении материалов прямая гиперссылка на KNK.media обязательна! Запрещены перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на информагентства.

Подписка

Подпишитесь на наши обновления и оставайтесь в курсе событий

Мы не спамим!