Бюджет – це не лише фінансовий документ, а й політичний важіль у боротьбі за владу, - Непран

Михайло Непран, перший віце-президент і генеральний секретар ТПП України у ексклюзивному інтерв’ю КНК Медіа поділився своїм баченням подальшої долі урядового проекту бюджету на 2017 рік.

- Пане Михайле, як на вашу думку, голосування за бюджет у парламенті відбудеться у робочому режимі чи знову перетвориться на фарс?

- Якщо врахувати, що у парламенті таки є більшість із Народного фронту та блоку Петра Порошенка, то, гадаю, зі своєчасним ухваленням бюджету проблем не буде. Ухвалять. Хоча затягнутися процес може, адже у нас бюджет– це не лише фінансовий документ, а й значний політичний важіль у боротьбі за владу.

- Наприклад?

- З одного боку –уряд, де є галузеві й корпоративні лобістські групи, з іншого – парламент із його фінансово-промисловими групами. Крім того, чи не кожен нардеп має й відстоює свої, приватні інтереси. Особливо мажоритарники, які напряму залежать від певних регіонів, міст чи сіл.

Коли приймається бюджет, усі ці інтереси змішуються в один великий зміїний клубок. Тому яким би ідеальним і гарним не був цей документ, його ще жодного разу не ухвалювали легко й просто. Боротьба буде,  й її використають в ідеологічних, політичних інтересах, однозначно.

- А хто, на вашу думку особливо на цьому попіариться?

 - Принаймні, що Юлія Володимирівна проклинатиме всіх і вся під час розгляду бюджету – на 1000% гарантую. Як і те, що опозиція «громитиме» уряд, президента, і розказуватиме, що бюджет –  антинародний і ніхто взагалі не думає про людей.

- І все ж, бюджет ухвалять?

- В будь-якому випадку, бюджет – це компроміс між різними політичними силами. А  враховуючи, що формально більшість у президента та прем’єра є, бюджет ухвалять. Та й окремі депутати, коли задовольнять їхні особисті інтереси, теж проголосують так, як треба, а не так, як їм каже фракція чи партія. Тож ймовірність того, що бюджет буде прийнято своєчасно, а не вночі 31 грудня, як це бувало раніше, дуже висока.

- А що ви скажете про сам документ?

 - Що ж стосується самого урядового проекту бюджету, то поки мені важко його оцінити. Подивимося, як воно буде. Про бюджет колись дуже влучно сказав екс-міністр економіки: «Это сказка, которая никогда не ставала былью». З одного боку, у нас воююча країна, є військовий бюджет, де велику частину коштів поглинає оборона, і ми від цього нікуди не дінемось. Були дискусії з приводу грошей на стипендії, оплату магістратури. Я розумію людське обурення, але то все не від хорошого життя –просто грошей на все не вистачає. З іншого боку, треба детальніше вивчити цей документ, чи це бюджет інвестиційний, коли вкладаються певні кошти в інфраструктурні проекти, які з часом дадуть можливість економіці піднятись, або бюджет-проїдання, як це часто траплялося в українській історії. Коли політичні партії й їх лідери під час виборів обіцяли усілякі соціальні виплати, а потім мусили це все реалізовувати через бюджет. Десь наприкінці 90-х – на початку 2000-х, Міністерство фінансів порахувало: якби реалізували все те, що пообіцяли президент, прем’єр і народні депутати під час виборів, то потрібні були б три бюджети тільки на виконання цих обіцянок. Зараз популізму дещо менше, але його вистачає. Тому цю його частину витрат потрібно вивчати більш детально. Але я думаю, що бюджет-2017  буде бюджетом воюючої країни. А інвестиційні, інфраструктурні речі відійдуть на задній план, бо, повторюся, на них немає коштів у бюджеті.

При полном или частичном воспроизведении материалов прямая гиперссылка на KNK.media обязательна! Запрещены перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на информагентства.

 

Подписка

Подпишитесь на наши обновления и оставайтесь в курсе событий

Мы не спамим!