Юрпомощь

20 квітня на сайті Державної фіскальної служби України (ДФС) з’явилася новина про сплату в І кварталі 2017 року 38,8 млрд грн єдиного внеску (ЄСВ). Про це гордо повідомив директор Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Павло Дроняк. Однак чи законно досягнуто таких результатів? Якщо ж ні, то як протидіяти свавіллю фіскалів?

Tags: ,

Матеріал КНК Медіа Як наша читачка добилася встановлення пандусу за кошт міста, зацікавив багато людей з інвалідністю, які надіслали до редакції багато запитань щодо того, як вирішити аналогічне питання і у їх будинках. Ми вирішили розповісти про 5 кроків, які треба зробити, аби змусити владу і бізнес встановити пандус у будинку, де мешкає людина з інвалідністю.

Досить часто, коли батьки учня не погоджуються платити до «фонду школи», єдиним методом боротьби для них виявляється переведення школяра до іншого навчального закладу. Вони знають, що позиція директорів сучасних державних і комунальних шкіл відносно батьків така: або платіть, або ми зробимо життя вашої дитини нестерпним.

До Комітету Народного Контролю звернулася мама школярки однієї зі шкіл Деснянського району Києва з розповіддю про те, як батьківські збори перетворилися на викачку грошей. Людмила поскаржилася, що гроші батьки здають щокварталу по 300 грн, третина яких іде до «фонду школи», а класні кімнати все одно потребують ремонту. При цьому директор школи працює в розкішному кабінеті з металопластиковими вікнами. Журналісти knk.media дізналися, чи законне таке збирання коштів і як відслідкувати їх рух.

Новое

При полном или частичном воспроизведении материалов прямая гиперссылка на KNK.media обязательна! Запрещены перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на информагентства.

 

Подписка

Подпишитесь на наши обновления и оставайтесь в курсе событий

Мы не спамим!